اجاره دستگاه زردی نوزاد برای درمان زردی نوزاد در منزل

اجاره دستگاه زردی نوزاد

تقریبا بیشتر شما در مورد زردی و بیماری که می تواند خطرناک باشد اگر کنترل نشود، شنیده اید و می دانید که نوزادان را پس از مدتی درگیر می کند و می تواند باعث آسیب های جبران ناپذیری به کودک شود، در واقع این پدیده روی پوست ظاهر می شود و بالا رفتن سطح و مقدار بیلی ‌روبین خون این مشکل به اوج خود می رسد.

متاسفانه در گذشته این مشکل یکی از علل آسیب بسیاری از نوزادان بود، اما در حال حاضر با اختراع تکنولوژی های جدید و موفقیت های بزرگ مهندسی پزشکی، سیستم فتوتراپی طراحی شد که موجب از بین رفتن این بیماری در کم ترین زمان ممکن بدون نیار به درمان های متفرقه خواهد شد.

این مشکل می تواند باعث فشار های شدید عصبی شود، به طوری که کودک اگر زنده هم بماند قطعا حالت طبیعی نخواهد داشت، نشانه های خاصی خواهد داشت که شرایط کودک را کاملا تغییر می دهد، اگر تا حدود یک ماه نخست زندگی نوزاد، بدن، پوست و چشمانش زرد شوند، این اثر باید هر چه زود تر توسط دستگاه های رفع زردی از بین رفته و کنترل شود.

درمان زردی نوزاد

برای درمان این بیماری دانشمندان دستگاهی به نام فتوتراپی را طراحی کرده اند که به سادگی و در اندک زمانی زردی را از بین خواهد برد و سبب می شود که کودک مجددا به زندگی عادی باز گرده و با تابش مستقیم نوری که از لامپ هایی عموما به رنگ آبی خارج می شود می تواند سبب درمانش شود، البته که این نور عادی نیست و اثری بر روی پوست کودک خواهد داشت و به همین دلیل می تواند زردی را درمان کند.

دستگاه فتوتراپی عموما قیمت بالایی دارد و شما برای استفاده در چند روز نیازی به خرید آن نخواهید داشت، می توانید از مراکز مختلف آن را برای مدت زمان مد نظرتان اجاره کرده و از آن استفاده کنید.

این دستگاه الکترونیکی به برق متصل خواهد شد و هیچ خطری برای کودک شما نخواهد داشت، البته باید توجه به مرکزی که از آن این سیستم را اجاره می کنید داشته باشید، در صورتی که لامپ های آن به موقع تعویض نشوند و یا این که پس از هر بار استفاده مورد بررسی و آزمایش قرار نگیرند، نه تنها اثری نخواهند داشت، بلکه می توانند موجب مشکلات زیادی از جمله بیماری های تنفسی و پوستی برای کودک شوند.

قیمت و کرایه دستگاه درمان زردی نوزاد

قطعا شما هم برای استفاده از هر خدمات و یا خرید هر کالایی قیمت ها را بسیار مورد بررسی قرار می دهید، عموما هم کیفیت در اولویت دوم قرار دارد که البته در این مورد کاملا اشتباه است و بهتر است که با هوشمندی هر چه تمام تر به فکر سلامت فرزند خود باشید.

دستگاه های فتوتراپی در نمونه های قدیمی قطعا مشکلات بیشتری دارند و برخی از آن ها نیز به دلیل استفاده مکرر دیگر خاصیت درمانی ندارند و یا حداقل این که نیاز به تعویض لامپ خواهند داشت. بهتر است این دستگاه را از شرکتی تهیه کنید که گارانتی بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما عزیزان تحت هر شرایطی بدون قید و شرط ارائه می دهد.

بسیار دیده شده است که شرکت هایی با قیمت های به مراتب پایین تر این دستگاه را به شما اجاره داده و در نهایت از خدمات آن ها هیچ نکته مثبتی مشاهده نمی کنید.

اجاره دستگاه فتوتراپی رفع زردی

در صورتی که این دستگاه را با دقت بالا انتخاب کنید، قطعا زردی نوزاد در اندک زمانی اگر مشکل طبیعی و متداولی که از زردی می شناسیم باشد، درمان انجام خواهد شد. البته که شما باید در این مورد با پزشک معالج نیز مشورت کنید تا خطری کودک دلبند شما را تهدید نکند.

با توجه به هزینه های بالای خرید این دستگاه اجاره آن برای مدت مورد نظر شما بهترین راه ممکن است.

سپس می توانید با یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره این دستگاه را در هر شرایطی که مورد نیاز شماست تحویل گرفته و تا زمانی که نیاز استفاده کنید.

اگر هنوز در این مورد نگرانی دارید می توانید سوابق درخشان ارائه خدمات و اجاره دستگاه فتوتراپی را مورد بررسی قرار دهید و سپس با اطمینان سفارش را ثبت کنید. این حق شماست که بالاترین کیفیت ممکن را طلب کنید و بی قید و شرط در اختیار شما قرار گیرد.