آیا جوانسازی واژن درد دارد ؟

آیا جوانسازی واژن درد دارد ؟

لیزر جوانسازی واژن بدون درد است . و بیمار در زمان جراحی فقط احساسی شبیه یک لرزش خفیف را همراه با گرما دارد . کسانی که پوست حساسی دارند ممکن است کمی احساس سوزش داشته باشند . که برای جلوگیری از همین میزان کم سوزش پزشک متخصص ممکن است به شما کرم بی حسی قبل از لیزر پیشنهاد کند .

تعداد بسیار کمی از افراد پس از درمان احساس ناراحتی اندکی داشته اند که معمولا به راحتی توسط مسکن های خفیف و استفاده از یخ پس از عمل قابل کنترل است .

چند جلسه درمان مورد نیاز است ؟

تعداد جلسات درمان کاملا وابسته به شرایط منحصر به فرد بدن شما و نظر پزشک متخصص تعیین میشود . اکثر خانم ها پس از جلسه اول احساس بهبود زیادی می کنند اما بهترین نتایج در طی سه جلسه در طی دو ماه به دست می ایند . برای برخی افراد که شل شدگی عضلات واژن شدت بیشتری دارد ، ممکن است تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد .

درمان با لیزر جوانسازی در کجا انجام میشود ؟

جوانسازی واژن با لیزر میتواند در هر مکانی اعم از مطب خود پزشک ، کلینیک یا بیمارستان انجام می پذیرد و محدودیتی در مکان این عمل وجود ندارد.

عمل جوانسازی واژن با لیزر با چه نوع لیزر هایی انجام میشود ؟

برای جوانسازی واژن از دو نوع لیزر استفاده میشود . لیزر مونالیزا تاچ و لیزر ژولیت .که در حال حاضر برای جوان سازی واژن متخصصین از لیزر مونالیزاتاچ بیشتر استفاده می کنند .

اقدامات ضروری و پیشنهادی قبل از لیزر جوانسازی واژن

روز درمان دوش بگیرید تا محل مورد درمان پاکیزه باشد .

محل درمان باید کاملا تمیز خشک و عاری از هر گونه کرم باشد

بهتری است محل درمان موهای زائد بلند نداشته باشید . در عین حال در مدت سه روز قبل از جلسه جوانسازی واژن اندام تناسلی نباید اپیلاسیون شده باشد .  عمل تنگ کردن واژن