قالب ساز رایگان وردپرس

در این پست سایت هالیی مفید و کاربردی را به شما معرفی می کنیم که شما می توانید به صورت انلاین بدون داشتن دانش برنامه نویسی  ، قالب وردپرس خود را ایجاد نمایید نمایید

قالب ساز انلاین وردپرس

قالب ساز رایگان  : قالب ساز وردپرس : طراحی رایگان قالب وردپرس : ساخت پوسته رایگان وردپرس : طراحی پوسته وردپرس بدون دانش برنامه نویسی : قالب ساز انلاین وردپرس

 

امکانات وردپرس بسیاری برای ایجاد قالب سایت وجود دارد ولی تعداد کمی از آنها رایگان می باشند. و من به این دلیل قالب سازهای رایگان وردپرس را برای شما آورده ام. لطفا تمامی ابزارها را امتحان نموده و نتیجه تجربه خود را در بخش نظرات سایت برای من بگذارید.

در صورتی که قالب ساز وردپرس دیگری می شناسید می توانید در بخش نظرات آن را معرفی نمایید.

Lubith

Lubith - WordPress Theme Generator

شما می توانید قالب وردپرس خود را به صورت دراگ و دراپ در سایت Lubith ایجاد نمایید. این سایت همچنین به شما امکان تغییر سایز المان های موجود در صفحه را توسط ابزار دراگ و دراپ خود می دهد.

WordPress theme generator

به شما امکان ساخت قالب وبلاگ خود را به صورت ساده و آنلاین می دهد. این ابزار به شما قابلیت ساخت قالب دلخواه را می دهد.

templatr

templatr قالب ساز می باشد, که می توانید قالب دلخواه خود را طراحی نمایید. نیازی به دانستن کدنویسی html ندارید. تمام چیزی که نیاز دارید یک مرورگر وب است, پس از ساخت قالب مورد نظر خود می توانید قالب را با یک کلیک دانلود نمایید.

WordPress Theme Generator

این ابزار آنلاین ساخت قالب وردپرس به شما امکان ساخت قالب دلخواه خود را به صورت سفارشی می دهد. نیازی به دانستنHTML, JS, PHP, یا CSSندارید. شما می توانید رنگ ها، فونت ها و صفحه بندی را مطابق با نظرات خود انجام داده سپس طرح خود را دانلود نمایید. این سایت فایل zip در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به راحتی در سایت خود نصب نمایید.

توجه: سفارش  ترجمه و طراحی قالب وردپرس پذیرفته می شود

09156446977

پاسخی بگذارید

بالا