باینری آپشن

باینری آپشن راهیست برای کسب درآمد میلیونی حتی برای مبتدیان! البته کلید موفقیت در آن تلاش ، داشتن یک استراتژی خوب باینری آپشن و در آخر رعایت کنترل ریسک است. یک معامله گر حرفه ای ضرر هم می کند ولی هرگز پول زیادی را در یک معامله از دست نمی دهد. در هر معامله یک معامله گر 50% احتمال دارد که ببرد یا ببازد درحالیکه برای کسب درآمد از باینری آپشن ، تنها باید حدود 60 درصد از معاملات را درست انجام دهد.

چقدر می‌توانید از باینری آپشن سود کنید ؟

پاسخ به این سوال ساده نیست. مطمئنا معامله گرانی هستند که با باینری آپشن زندگی می‌کنند. این افراد از بیشترین وقت و زمان خود برای حضور و معامله در این بازار استفاده می‌کنند و تمامی نقاط قوت و ضعف این بازار را می‌شناسند. شما می‌توانید هزاران دلار در هر ماه سود کنید! با این حال بهتر است در ابتدا توقع و انتظارات زیادی نداشته باشید. راه کسب درآمد از باینری آپشن راهی نیست که یک شبه با خرید پکیج آموزشی بتوانید طی کنید و باید به تدریج و پس از چند ماه حتی سال به نتایج ایده آل خود برسید.

راهکارهایی برای کسب درآمد از باینری آپشن

استفاده ار بروکر مطمئن

از یک بروکرهای باینری آپشن استفاده کنید. در حالی که اکثر آنها نمی‌خواهند که یک معامله گر بیش از حد در هر معامله سود کند اما به هر حال آنها می‌توانند در صورت درست گفتن، کسب سود از هر معامله‌ی شما را تضمین کنند.

نحوه‌ی درست کار با ابزارها و تحلیل‌های مالی

نحوه‌ی استفاده از اندیکاتورها و استراتژی های باینری آپشن را یاد بگیرید. بروکرهای معتبر و مطمئن در میز کار شما انواع نمودار و ابزارهای تحلیل مالی را در اختیار شما قرار می دهند. کلید اصلی برد حداکثری معاملات یادگیری نحوه‌ی کار با این تحلیل‌ها و شاخص‌های مالی است. برخی از سایت‌های سیگنال هم هستند که در این زمینه به شما کمک می‌کنند که در صورت لزوم می‌توانید از آنها استفاده کنید.

ابتدا در بازار سهام و بورس معامله کنید

در صورتی که تازه کار هستید؛ توصیه می‌شود قبل از فعالیت در بازار مالی باینری آپشن در بازار سهام و بورس معامله کنید و نحوه‌ی معامله و تجارت در این بازار را فرا بگیرید. بعد از آنچه در این بازار یاد می‌گیرید و کسب تجربه می‌کنید را می‌توانید برای رسیدن به موفقیت حداکثری در باینری آپشن به کار بگیرید.

سبک درست خودتان را در معامله در این بازار مالی پیدا کنید

تفاوت باینری آپشن و فارکس در این است که باید حدس بزنید که یک ارز یا کالا در مدت زمان معلومی بالا می رود یا پایین می رود. اینکه چقدر بالا میرود یا پایین مهم نیست ، فقط جهت آن را باید درست پیشبینی کنید. در این بازار مالی با تاریخ و زمان انقضا مواجه هستید. پس از مدتی شما باید سبک و نوع معامله‌ی خود را پیدا کنید که در معاملات با مدت زمان بیشتر می‌توانید به موفقیت بیشتری برسید و یا با مدت زمان کمتر!