بهترین ابزار وبلاگ ، بهترین ابزار سایت

وبلاگicon

وبلاگدهی آریا

آموزش قرار دادن پست ثابت در وردپرس « بهترین ابزار / ابزار وبلاگ / کدهای ابزار وبلاگ
Xبستن این پنجره
توجه فرمایید
لطفا در صورتی که مشاهده کردید ابزاری به درستی کار نمی کند یا هر مورد مشابهی حتما از نظرات به ما اطلاع دهیدلطفا به ما امتیاز دهید

بهترین ابزار

کد پلاس وان گوگل

آموزش قرار دادن پست ثابت در وردپرس

در این پست با آموزش قرار دادن پست ثابت در خدمت شما هستیم

نوشته ثابت در وردپرس

 

آموزش قرار دادن پست ثابت در وردپرس

قرار دادن پست ثابت در وردپرس

روش قراردادن مطلب ثابت در وردپرس

 

نوشته ثابت به ارسالی گفته می‌شود که دائماً در بالای نوشته‌های دیگر قرار می‌گیرد. به همین دلیل هم به آن نوشته یا پست ثابت گفته می‌شود. معمولاً مدیر یا نویسنده زمانی که می‌خواهد موضوع مهمی را با کاربران سایت در میان بگذارد، از این نوع نوشته استفاده می‌کند. طوری که زمانی که بازدیدکنندگان به صفحۀ اصلی سایت مراجعه می‌کنند، با انتشار مطالب مختلف، اما هنوز نوشته ثابت در وردپرس در بالاترین سطح از نوشته‌ها قرار دارند.

نوشته ثابت در وردپرس

نوشته ثابت در وردپرس

برای ارسال نوشته ثابت در وردپرس، کافی است که به روش عادی اقدام به نوشتن مطلب خود در صفحۀ ویرایش نوشتۀ وردپرس کنید. زمانی که تمامی جزئیات مورد نظر را کامل کردید، حال وقت آن است که حالت سنجاق نوشته را فعال کنید که باعث می‌شود نوشتۀ وردپرس شما ثابت شود.

برای این منظور از جعبۀ انتشار، از بخش نمایانی روی ویرایش کلیک کنید (شمارۀ ۱). فهرست بسیط نمایانی باز شده و شما باید با فعال کردن مورد عمومی، گزینۀ سنجاق کردن این نوشته در برگه‌ی نخست را فعال نمایید (شمارۀ ۲). حالا روی قبول کلیک کنید تا ذخیره گردد (شمارۀ ۳).

بهتر است یک بار دیگر بخش‌های مختلف نوشتۀ خود را بازبینی نمایید و در انتها برای انتشار آن، روی دکمۀ انتشار از انتهای جعبۀ انتشار کلیک نمایید. حالا این نوشته به صورت ثابت در وردپرس ظاهر خواهد شد. برای دیدن نتیجه بهتر است که به صفحۀ اصلی سایت وردپرسی خود مراجعه نمایید.

 

پاسخ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.